Oferta

Sieci komputerowe

Okablowanie strukturalne obiektów realizujemy w oparciu o instalacje miedziane oraz światłowodowe. Nasze instalacje są certyfikowane i otrzymują 20 – 25 letnią gwarancję producenta. Główne technologie: Legrand, Krone, Emiter

Systemy wizyjne i kontroli dostępu

Budujemy kompleksowe systemy kontroli dostępu od kołowrotków, bram wjazdowych, systemów rejestracji czasu pracy i rejestracji pojazdów po tworzenie stref dostępu połączonego z systemem alarmowym i wizyjnym. Główne technologie: Satel, Avermedia, Bosch, Came, Roger, HSK Data

Informatyka

Zajmujemy się outsourcingiem usług informatycznych, wdrożeniami, audytami, systemami zabezpieczeń sieciowych. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie klienta. Dzięki wykwalifikowanemu i przeszkolonemu personelowi oraz licencjonowanym narzędziom programistycznym możemy stworzyć dla Państwa dedykowaną aplikację. Główne technologie: Microsoft, Fujitsu, Zyxel, Trend Micro, Apple

Systemy telekomunikacyjne

Zajmujemy się opracowaniem koncepcji, sprzedażą i instalacją systemów telekomunikacyjnych w tym systemów call center. Świadczymy usługi serwisowe oraz przeprowadzamy modernizacje i upgrade systemów. Główne technologie: Siemens, Panasonic, Astra (Ericsson)

Systemy ERP

Świadczymy kompleksowe usługi związane z wdrożeniem narzędzi do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi takimi jak: sprzedaż, zakupy, zamówienia, produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie, obieg dokumentów, analityka i zarządzanie. Główne technologie: Comarch

Pozostałe systemy i usługi

Wykonujemy instalacje elektryczne, systemy przeciwpożarowe, systemy nagłośnieniowe, pomiary termowizyjne, systemy klimatyzacji, systemy transmisji obrazu i dźwięku. Główne technologie: Siemens, Esser, Polon, Kramer, Fujitsu

Fotowoltaika

Odnawialne źródła energii od zawsze budziły nasze zainteresowania. W swej działalności TELNET skupił się na pozyskiwaniu energii z promieniowania słonecznego.

Instalacja fotowoltaiczna powinna być zaprojektowana tak, aby pracowała przez lata i wypracowała jak najwięcej energii elektrycznej. Dlatego warto inwestować w fotowoltaikę dobrej jakości. Pozorne oszczędności na etapie kupna i montażu instalacji mogą okazać się kosztowne w skutkach. Tanie produkty, słabej jakości, nieznanych producentów dają niższy zysk energetyczny i wyższe ryzyko występowania wad ukrytych. Wybór produktów znanych i pewnych producentów zapewnia stabilną produkcję energii elektrycznej i bezpieczeństwo w całym okresie życia instalacji oraz możliwość rozwoju instalacji.

W swej ofercie posiadamy panele PV najlepszych producentów takich jak Canadian Solar czy JA Solar.

JA Solar Holdings Co. Ltd jest wiodącym producentem ogniw od 2010 roku, a w 2012 umocnił swoją pozycję jako dostawca modułów TIER1. Firma znajduje się na liście NASDAQ. Dzięki zaangażowaniu w badania naukowe, JA Solar stał się właścicielem ponad 314 patentów, co przekłada się na produkcję innowacyjnych modułów najwyższej jakości. JA Solar we współpracy z Szanghajskim Instytutem Fizyki Technicznej Chińskiej Akademii Nauk powołał „Centrum Badań Nad Innowacyjnością Fotowoltaiki” i nawiązał długoterminową współpracę z ośrodkami badawczymi w USA, Holandii i Australii. Od 2017 roku JA Solar oferuje innowacyjne panele wykorzystujące ogniwa połówkowe oraz dwu stronne szkło-szkło w ramie.

JA Solar
  • Nagroda TOP PV Brand dla JA Solar
  • Wiodąca marka modułów PV
  • Gwarancja na produkt 12 lat
  • Gwarancja na wydajność 25 lat
  • Rewelacyjna wydajność w warunkach niskiego natężenia promieniowania
  • Wysoka sprawność
  • Gwarantowana dodatnia tolerancja mocy (do +5W)
  • Odporność na degradację napięciem indukowanym (PID) zgodna z IEC62804
  • Doskonała jakość potwierdzona niezależnymi badaniami i certyfikatami

Kolejnym bardzo ważnym elementem instalacji jest falownik fotowoltaiczny. To dzięki falownikom jesteśmy w stanie wykorzystać energię z promieni słonecznych. To one zamieniają produkowaną przez panele fotowoltaiczne energię elektryczną w postaci prądu stałego na energię elektryczną w postaci prądu przemiennego, identycznego jak w gniazdkach elektrycznych i synchronizują się z siecią elektroenergetyczną. Dziś falownik nie jest on tylko prostym urządzeniem zamieniającym prąd stałyna przemienny i komunikującym swe parametry poprzez wyświetlacz LCD lecz jest wręcz mikrokomputerem połączonym z siecią lokalną i zapewniającym dwustronną komunikację poprzez WiFi, Bluetooth czy inne protokoły gwarantującym rozbudowane dane o stanie całej instalacji. Wobec tego falownik można porównać do serca i centralnego układu nerwowego całej instalacji. Dlatego jego prawidłowy wybór może decydować o technicznym i finansowym powodzeniu całej inwestycji. Aby sprostać temuwyzwaniu posiadamy w swej ofercie urządzenia najlepszych producentów takich jak: ZeverSolar czy Huawei.

Zveresolar to jeden z największych chińskich producentów fotowoltaicznych falowników stringowych do zastosowań domowych i przemysłowych. Firma została założona w 2007 roku, a od 2013 roku należy do niemieckiego SMA Solar Technology AG - największego producenta falowników na świecie. Produkty Zeversolar łączą niemiecką myśl techniczną, jakość i niezawodność z chińskim doświadczeniem w wielkoskalowej produkcji i optymalizacji kosztów wytwarzania. W ofercie Zeversolarznajdziemy kompletną gamę falowników fotowoltaicznych: zarówno nowatorskie falowniki jednofazowe Zeverlution o mocach 1-4 kW (najlżejsze falowniki na rynku – tylko 7,3 kg) jak i falowniki trójfazowe Evershine o mocach 4-33 kW przeznaczone do zastosowań domowych jak i przemysłowych.

Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Produkty i rozwiązania Huawei są wykorzystywane w ponad 170 krajach i regionach, obsługujących ponad jedną trzecią populacji światowej.
 
W branży fotowoltaiki, Huawei oferuje zaawansowane technicznie falowniki, charakteryzujące się wysoką jakością i niezawodnością. Przeznaczone są zarówno do mikroinstalacji (grupa Fusion Home), jak i do bardzo dużych instalacji(Grupa commercial).